Jmenuji se Eleanor Skurska, maluji téměř celý život. Po šestiletém přerušení jsem se navrátila k tvorbě. Navštěvovala jsem čtyři roky ZUŠ ve Znojmě. V současné době tvořím nejen ve svých volných chvílích, ale navštěvuji druhým rokem výtvarný kurz Aleše Chalupy a kurzy Svobodného malování talentované výtvarnice Ley Kolkop v Brně.

Malování mě baví a naplňuje, pomohlo mi se najít a vrátit se k sobě. Motivací a podporou je mi talentovaná muzikantka, textařka a básnířka Jenoféfa Beta, která mimo jiné i mé vernisáže hudebně doprovází. Inspiraci hledám v aktuálním emocionálním rozpoložení, v lidech, vztazích, v přírodě, hudbě a v knihách.

Neskutečně mě baví hrát si s barvami, co která barva vytváří za krásnou barevnou kreaci, když se vzájemně spojují. Nemám vyhraněný styl, nejčastěji však tvořím akrylem a špachtlemi abstraktní obrazy na plátno či sololit. Nikdy nevím, co zpočátku na obraze vznikne, ráda se nechávám překvapit. Má tvorba se neustále rozvíjí do míst zatím netušených a nepoznaných.